مجموعه آرنا شما را به خرید بهترین رب گوجه فرنگی کنسرو مربا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رب گوجه فرنگی اسپتیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

رب گوجه فرنگی اسپتیک چیست؟انواع رب گوجه فرنگی اسپتیکنحوه بسته بندی رب گوجه فرنگی اسپتیکترکیبات رب گوجه اسپتیک چیست؟فروش رب گوجه فرنگی اسپتیکقیمت رب گوجه فرنگی اسپتیکماندگاری رب گوجه اسپتیک چقدر است؟صادرات رب گوجه فرنگی اسپتیک

رب گوجه فرنگی اسپتیک چیست؟

گوجه فرنگی خمیری غلیظ است که در غذا ها از آن استفاده می شود ارائه کننده رب گوجه فرنگی اسپتیک بسیار گسترده بوده و در سراسر کشور موجود می باشد و یکی از بهترین رب هایی که امروزه هم به دلیل ویژگی هایی که دارد در صدر جدول مواد غذایی قرار دارد رب گوجه فرنگی اسپتیک می باشد.

ظروف شیشه ای یا فلزی رب را باید حتما در یخچال نگهداری کرد تا خراب نشود اما در نمونه های اسپتیک که بیشتر جنبه تجاری دارند، می توان آنها را به راحتی در بازه های زمانی طولانی مدت در فضای آزاد قرار داد و مشکلی برای محصول پیش نخواهد آمد. این گروه سال های زیادی است که در زمینه فروش رب گوجه اسپتیک عمده مشغول به فعالیت بوده و در این مدت، روزانه افراد بیشتری را به جمع هواداران خود اضافه می نماید.

رب های گوجه ای که در قوطی های فلزی و ظروف شیشه ای و پلاستیکی بسته بندی می شوند پس از باز شدن پلمپ محصول نیاز دارند که در فضای یخچال نگهداری شوند تا از حمله آفات در امان باشند. اما در خصوص نمونه های اسپتیک این موضوع به صورت کامل حل شده و می توان محصول مورد نظر را در فضای آزاد بدون وارد آمدن کوچکترین مشکلی نگهداری نمود.

رب اسپتیک بیشتر به جهت صادراتی تهیه می شود و میزان هزینه کرد نهایی را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد. در زمان ساخت این دسته از محصولات از گوجه های گلخانه ای استفاده می شود که رب بیشتری می دهد و در دراز مدت آسیبی به بافت آن وارد نمی شود.

درون بشکه های 230 لیتری پلاستیک های استرلیزه قرار داده و محصول نهایی به درون آنها رخته می شود. درب بشکه پلمپ شده و قابل صادرات به کشور های مختلف می باشد.

کلیه موارد بهداشتی در زمان ساخت رب گوجه اسپتیک به صورت کامل رعایت شده و مقررات سازمان استاندارد در تولید آنها بکارگیری می شود. پوست گوجه ها به کمک فیلتر هایی با مش ریز جدا می شود تا تلخی در آن احساس نشود.

فشار خلا منجر می شود تا محصول نهایی از رنگ روشن تری برخوردار بوده و آمینواسید ها و ویتامین های موجود در آن به صورت کامل حفظ شود. غلظت بالای محصول، کمک می کند تا در طبخ غذاهای گوناگون به مقدار کمتری از آن احتیاج باشد.

انواع رب گوجه فرنگی اسپتیک

رب گوجه فرنگی اسپتیک از جمله یکی از انواع رب های گوجه فرنگی است که اکثر مراکزی که به تولید انواع مواد غذایی فعالیت دارند، طرفدار پر و پا قرص آن هستند. از این جهت می‌ توان نتیجه گرفت که بازار فروش رب گوجه فرنگی اسپتیک همواره با متقاضیان بسیاری مواجه است.

انواع رب گوجه فرنگی بسیار زیاد می باشند یکی از انواع رنگ گوجه فرنگی ،رب گوجه فرنگی اسپتیک می باشد‌ که این نوع رب نیز دارای انواع مختلف می باشد. در بسته بندی رب اسپتیک  از بسته بندی  های مختلفی استفاده می شود و در سایز ها و اندازه های متنوعی در بازار ها موجود می باشد‌. یکی از انواع رب اسپتیک بریکس ۳۶_۳۸ با بشکه می باشد‌ یکی دیگر از انواع آن به صورت فله می باشد، رب اسپتیک قوطی، رب اسپتیک تناژ بالا می باشد.

بسته بندی اسپتیک که این روزها برای رب مورد توجه است، نوعی بسته بندی است که باعث ماندگاری بیشتر رب در فضای آزاد و خارج از سردخانه می شود. این بزرگ ترین مزیت بسته بندی اسپتیک می باشد. البته علاوه بر رب گوجه می توان سایر مواد غذایی فاسد شدنی را نیز با این بسته بندی ارائه نمود. نمونه های فله را باید حتماً در سردخانه قرار داد، ولی برای انواع اسپتیک نیازی به این موضوع نیست. از طرفی صادراتی بودن رب گوجه های اسپتیک، موجب شده تا هر روز مشتریان خارجی بیشتری جذب کنند.

نحوه بسته بندی رب گوجه فرنگی اسپتیک

همان طور که می‌ دانید رب گوجه فرنگی یکی از اصلی‌ نرین چاشنی های اکثر غذا های ایرانی به شمار می‌ رود و به همین جهت مراکزی که در حوزه پخت و تهیه انواع غذای ایرانی فعالیت دارند به حجم زیادی از این محصول نیازمند اند. از همین جهت ترجیح می‌ دهند تا این محصولات را به صورت عمده و در حجم زیاد تهیه کنند. زیرا خرید عمده رب گوجه فرنگی موجب می‌ شود تا این محصول با قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های بسته بندی شده و تکی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. علاوه بر این موضوع، همان طور که می دانید رب گوجه فرنگی در بسته بندی های متنوعی عرضه می شود. تولید کنندگان رب گوجه فرنگی جهت پاسخگویی به نیاز خریداران عمده این محصول، برای عرضه رب های گوجه عمده‌ ای در حجم انبوه از بسته بندی های اسپتیک استفاده کرده اند. بسته بندی رب اسپتیک دارای ویژگی های منحصر به فردی است که موجب شده است تا بسیاری از خریداران طرفدار پر و پا قرص آن شوند. به طور مثال این بسته‌ بندی می‌ تواند شرایطی را برای رب ایجاد کند که دیگر احتیاجی به دمای یخچال نباشد و رب گوجه بتواند در فضای بیرون و درون این بسته بندی تا مدت‌ها سالم باقی بماند. از دیگر ویژگی‌ های مثبت بسته بندی اسپتیک این است که این نوع بسته بندی می تواند حجم بالایی از رب را درون خود جای دهد که این حجم بالا نیز یکی از اهداف خرید، متقاضیان عمده این محصول می باشد.

ترکیبات رب گوجه اسپتیک چیست؟

واحد تعیین کننده کیفیت رب گوجه فرنگی بریکس می باشد که در مورد نمونه های تولیدی این مجموعه عددی بین 36 تا 39 را نشان می دهد که گواه از باکیفیت بودن محصولات تولیدی می باشد. بنابراین در زمان طبخ غذاهای گوناگون در آشپزخانه های اداری، شرکتی، نظامی یا حتی در منزل به میزان رب کمتری احتیاج بوده و دوام بالاتری برای شما به ارمغان خواهد آورد.

به صورت کلی رب اسپتیک همان آب تغلیظ شده گوجه درجه یک می باشد که بدون مواد نگهدارنده جانبی یا افزودنی های اضافی می باشد. بشکه های 230 کیلویی آبی رنگی هستند که بسیار سفت و محکم بوده و بدنه آنها خدشه دار نخواهد شد.

رب گوجه در پلاستیک های استرلیزه و ضدعفونی شده ریخته شده و از نظر بهداشتی سالم می باشند. سپس درب آن پلمپ شده تا اجازه هر گونه فعالیت به عوامل بیماری زا نظیر قارچ ها منع گردد.

به صورت خلاصه ترکیبات رب اسپتیک شامل گوجه های گلخانه ای ممتاز می باشد که بیضی شکل بوده، گوشتی و آبدار هستند و به رنگ قرمز کامل می باشند.  پس از عبور از حوضچه های ضدعفونی و جداسازی گونه های ناقص وارد مراحل بعدی شده و پس از آماده سازی به بشکه های اسپتیک انتقال می یابند.

میزان نمک افزوده شده به رب بسیار پایین می باشد تا محصول طعم اصلی خود را حفظ نموده و عمر بالایی از خود به نمایش بگذارد.

فروش رب گوجه فرنگی اسپتیک

از دیر باز مواد غذایی دارای ارزش بالایی بوده است ،یکی از مواد غذایی که دارای خواص و فواید زیادی می باشد رب گوجه فرنگی است که نماینده فروش رب گوجه فرنگی  بسیار گسترده بود و  ایران دارای نماینده های مختلف برای فروش این رب می باشد.

نماینده فروش رب گوجه فرنگی اسپتیک به دلایلی که در بالا ذکر شد بسیار پر طرفدار می باشد و قیمت فروش این رب نیز در سراسر کشور متفاوت بوده و دلایل متعددی دارد.

قیمت رب گوجه فرنگی اسپتیک

نماینده فروش این رب به دنبال رضایت مشتری و کیفیت بالای محصول خود می باشد و به همین دلیل روش های خریدی را انتخاب کرده که باعث حذف واسطه ها می شود و خرید و فروش را آسان می کند یکی از این روش ها فروش از طریق اینترنتی و آنلاین است و همانطور که می دانید با حذف واسطه ها قیمت کاهش پیدا کرده و مرقوم به صرفه می شود.

نمایندگی فروش رب گوجه فرنگی اسپتیک دارای با کیفیت تری و بهترین رب می باشد که دارای استاندار های لازمه می باشد.

ماندگاری رب گوجه اسپتیک چقدر است؟

ماندگاری رب اسپتیک بستگی به طرز استفاده آن دارد. نمونه های صنعتی معمولاً دارای دوام و پایداری بیشتری می باشند، چون کمی مواد افزودنی در تهیه کردن آنها به کار رفته است. مدل هایی که در کارخانه ها تولید می شوند با هر نوع دمایی سازگاری خوبی دارند و از ماندگاری بالاتری برخوردار می باشند. 

این محصول در ظرف هایی بسته بندی می شود که هر کدام دارای جنس های مختلفی هستند، بنابراین برخی از این ظروف در ماندگاری نقش مهمی دارند. امروزه مدل هایی که در خانه ها تولید می شوند به وسیله شیشه های گوناگونی بسته بندی می شوند و در یخچال یا جای خنک نگه داری می شوند تا بتوان آنها را برای مدت بیشتری استفاده کرد. بسیاری از مصرف کنندگان برای جلوگیری از کپک زدن این محصول پس از باز کردن درب قوطی آن را در شیشه های کوچک یا بزرگ ریخته و در یخچال می گذارند.

صادرات رب گوجه فرنگی اسپتیک

ایران به دلیل وضعیت آب و هوایی بسیار خوبی که دارد برای تولید گوجه و رب گوجه بسیار مناسب است و کارخانه‌های بسیاری در کشور با برندهای مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند. صادرات این محصول در بازار جهانی از متقاضیان زیادی برخوردار می باشد، چون شامل بسته بندی های بهداشتی و استاندارد است که این کار تاثیر زیادی بر روی کیفیت و ماندگاری محصول دارد. 

صادرات رب گوجه هر ساله در کشور ما با رونق بسیار زیادی انجام می شود، چون کشورهای مختلفی خواهان آن هستند. کار تجارت برای هر کشوری ضروری و مهم تلقی می شود و می تواند پایه های اقتصادی را محکم تر کند و سطح تولیدات را تا حد بسیار بالایی افزایش دهد. با استفاده از این روش می توان ارزهای مختلفی را وارد کشور نمود و اشتغال زائی را گسترش داد. با استقبال زیادی که مصرف کنندگان خارجی از این فرآورده نموده اند، افراد زیادی به فکر تولید آن برآمده اند و تمام تلاش خود را برای تولید نمونه های با کیفیت انجام می دهند تا از این راه برند های خود را در بازارهای جهانی حفظ کنند.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرنا شما را به خرید بهترین رب گوجه فرنگی کنسرو مربا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید