فروش رب گوجه اسپتیک درجه یک

رب گوجه اسپتیک محصولی باکیفیت بالا می باشد که توسط تولید کنندگان متعددی در کشور با برند های مختلف تولید می شود و این محصول به سبب ویژگی های عالی مانند کیفیت و ماندگاری بالا بیشتر برای صادرات تولید می شود، فروش رب گوجه اسپتیک درجه ی به صورت عمده انجام می گیرد و خریداران عمده جهت بهره مندی از خرید این محصول با هزینه کم می توانند روش های مختلف عرضه این محصول را مورد بررسی قرار دهند و به صرفه ترین روش را برای خرید آن انتخاب کنند.

فروش رب گوجه اسپتیک درجه یک

آشنایی با مشخصات رب گوجه اسپتیک درجه یک

آشنایی با مشخصات رب گوجه اسپتیک درجه یک

رب گوجه اسپتیک درجه یک دارای مشخصات خاص می باشد و می توان گفت نسبت به انواع دیگر رب دارای برتری هایی می باشد، این محصول دارای بالاترین غلظت می باشد و در واقع دارای بیشترین شاخص بریکس می باشد که نشان دهنده غلظت بالای این محصول می باشد به طوری که اگر یک قاشق آن درون بشقاب قرار گیرد همچنان شکل اولیه خود را حفظ می کند و از هم باز نمی شود.

رب گوجه اسپتیک در بسته بندی های بشکه ای ارائه می شود و روند بسته بندی این محصول به این صورت است که پس از تولید رب گوجه فرنگی درجه یک و غلیظ آن در در بسته های پلاستیکی مخصوص می ریزند و سپس درب آن توسط دستگاه بسته و در برابر هوا غیر قابل نفوذ می شود و سپس در بسته های بشکه ای قرار داده می شود تا در برابر هر گونه آلودگی محفوظ بمان و علاوه بر این مدت ماندگاری این محصول افزایش می یابد و با وجود بسته بندی اسپتیک این رب گوجه نیازی به نگهداری در مکان سرد ندارد.

بشکه های اسپتیک در وزن 230 کیلوگرم و از جنس فلز می باشند که دارای رنگ آبی هستند و رب گوجه فرنگی باکیفیت و بسیار سفت و غلیظ در این بشکه ها به صورت بهداشتی قرار می گیرد و دارای ماندگاری بالا می باشد و از آنجایی که نیاز به نگهداری در سردخانه ندارد برای صادرات بسیار مناسب است.

بررسی کیفیت رب گوجه اسپتیک تازه

بررسی کیفیت رب گوجه اسپتیک تازه

رب اسپتیک محصولی خالص می باشد که تنها از گوجه فرنگی مرغوب و قرمز رنگ تهیه می شود که به دلیل رعایت بهترین استاندارد ها غلظت بالایی دارد و همچنین دارای رنگ قرمز طبیعی و خوش رنگ می باشد که به صورت بهداشتی در بسته بندی اسپتیک ارائه می شود.

کیفیت رب گوجه اسپتیک تازه بسیار عالی می باشد و نسبت به انواع دیگر رب گوجه برتری دارد زیرا این محصول دارای غلظت بالایی می باشد و در حقیقت دارای بیشترین غلظت می باشد و از این رو مصرف این محصول بسیار به صرفه است و در مقایسه با سایر انواع رب گوجه فرنگی با غلظت کمتر مقدار کمتری از آن برای تهیه غذا لازم است و در واقع بسیار به صرفه می باشد.

این محصول با رعایت بهترین استاندارد ها تولید می شود و بر این اساس دارای رنگ قرمز خوش رنگ و طبیعی می باشد به طوری که مصرف این رب در تهیه غذا های مختلف ظاهری خوش رنگ و عالی به آنها می دهد که کاملا طبیعی می باشد زیرا در تهیه رب گوجه فرنگی اسپتیک تنها از آب گوجه فرنگ استفاده می شود و از هر گونه طعم دهنده، نگهدارنده، رنگ غذا و غیره در تهیه این محصول خودداری می شود.

هر چند از بارزترین ویژگی های رب گوجه اسپتیک همین غلظت بالای ان می باشد اما دارای ویژگی های مطلوب دیگر مانند رنگ خوش و طبیعی می باشد، این محصول دارای رنگ قرمز ارغوانی بسیار خوش رنگی می باشد و به همین دلیل مورد پسند مصرف کنندگان می باشد و همچنین طعم خوش و دلپذیری دارد و بوی بد غذا را می گیرد و به آن عطر و بوی خوش و عالی می بخشد.

راهنمای تازه نگه داشتن رب گوجه اسپتیک

راهنمای تازه نگه داشتن رب گوجه اسپتیک

رب گوجه اسپتیک محصولی با ویژگی های خاص است که نیازی به نگهداری در مکان سرد ندارد، در حقیقت از ویژگی های عالی این محصول این است که هیچ ماده شیمیایی و نگهدارنده در ترکیب آن وجود ندارد و با این وجود مدت ماندگاری بالایی دارد.

رب گوجه اسپتیک در حقیقت آب تغلیظ شده گوجه فرنگی درجه یک می باشد که مطابق بهترین استاندارد ها تولید می شود و این محصول دارای بریکس 37- 36 می باشد که نشان دهنده بیشترین غلظت این محصول در مقایسه با سایر انواع رب گوجه فرنگی می باشد.

این محصول طی فرآیند سه مرحله ای که شامل استریلیزاسیون حرارتی، استریلیزاسیون بسته بندی و حفظ استرلیزه در هنگام بسته بندی است، تولید می شود و پس از تولید و بسته بندی مناسب نیازی به نگهداری در یک مکان خاص و یا سردخانه ندارد و می توان این محصول را به راحتی و بدون نگرانی از فاسد شدن به بازار های خارجی صادر نمود.

این محصول به سبب عدم نیاز به نگهداری در سردخانه ها در حقیقت هزینه نگهداری خاصی ندارد و می توان آن را بدون شرایط خاص نگهداری نمود و از این رو برای صادرات مناسب است، در واقع روش بسته بندی این محصول به گونه ای انجام می گیرد که هیچ گونه میکروب و ذرات دیگر به آن راهی ندارند و در حقیقت یک محصول بهداشتی و سالم می باشد..

توزیع کنندگان انواع رب گوجه اسپتیک درجه یک

توزیع کنندگان انواع رب گوجه اسپتیک درجه یک

توزیع کنندگان انواع رب گوجه اسپتیک درجه یک در حقیقت شرکت ها و فروشندگان معتبر این محصول هستند که این محصول را با بهترین کیفیت و به صورت عمده در بین خریداران توزیع می نمایند و با عرضه محصولات مرغوب و ارزان توانسته اند رضایت مشتریان و تاجران این محصول را جلب نمایند.

رب گوجه تازه و مرغوب اسپتیک دارای ویژگی های عالی می باشد و به همین دلیل از بازار مناسبی برخوردار است و حجم بالایی از این محصول به خارج از کشور صادر می شود، در واقع این محصول به سبب کیفیت عالی و ماندگاری بالایی که دارد برای صادرات مناسب می باشد و در شرایط مختلف آب و هوایی در مسافت های طولانی حمل می شود و با کیفیت مطلوب به کشور های خارجی صادر می گردد.

عرضه رب گوجه درجه یک به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت بسیار مناسب و ارزان انجام می گیرد و مشتریان عمده بدون نیاز مراجعه حضوری می توانند از طریق بهترین فروشگاه های آنلاین کیفیت محصولات عرضه شده را مورد بررسی قرار دهند و در صورت به صرفه بودن این محصول را سفارش دهند تا برای آنها با هزینه کم و کیفیت عالی ارسال گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما