فروش رب گوجه اسپتیک صادراتی

رب گوجه اسپتیک،بی نهایت خوش رنگ و خوش طعم،مختص آشپزی کدبانوهای مشکل پسند است،این رب گوجه باکیفیتِ سوپر اعلاء،، ازمرغوبترین گوجه های به عمل آمده در گل خانه های بندرعباس و لرستان،توسط یکی از صنایع مکانیزه پیشرفته تولید رب گوجه موجود در کشور ، با رعایت موارد استاندارد و به صورت صددرصد استریلیزه و بهداشتی تهیه‌شده‌ است.به دلیل بسته بندی با تجهیزات پیشرفته ،طعم و عطر محصول تا زمان مصرف به طور کامل حفظ شده و بریکس بین‌المللی تایید شده ، در کنار قیمت بسیار منصفانه و حاشیه سود بالا، یکی از عالی‌ترین انواع رب گوجه صادراتی را برای ارسال به کشورهای هدف در دسترس تجار و بازرگانان محترم قرار داده است.

فروش رب گوجه اسپتیک صادراتی

درباره رب گوجه اسپتیک بیشتر بدانیم

درباره  رب گوجه اسپتیک بیشتر بدانیم در صنایع گوناگون مانند صنایع دارویی یا غذایی به‌کرات عبارت اسپتیک مورداستفاده قرار می‌گیرد،این عبارت به‌صورت خلاصه و ادبیاتی غیرتخصصی و ساده عبارت است بسته‌بندی مواد بدون هرگونه افزودنی و مواد نگهدارندِ به روشی که این نوع خاص از تولید و بسته‌بندی، شرایط را برای نگهداری آن محصول بدون نیاز به قرار داده شدن در یخچال و سردخانه بدون از دست دادن کیفیت اولیه تولید فراهم نماید.

در صنعت تولید رب گوجه‌فرنگی نیز، این عبارت، معرف نوع خاصی از تولیدات رب هست که حائز شرایط یادشده بوده و معمولاً در ظروف پلاستیکی 110 تا 240 کیلوگرمی بنا به موارد مصرف مختلف توزیع می‌گردد.این رب‌ها در حقیقت از حرارت دادن و تغلیظ آب گوجه‌هایی که به کارخانه آورده می‌شوند( برای این کار بهترین گوجه از نوع گلخانه‌ای به دلیل آب زیاداست) تولید می‌گردند ،اما،انجام استریلیزاسیون از بدو ورود گوجه ،با شستن و استریل کردن آن شروع‌شده و نیاز است تا تمامی پایپ‌ها،اتصالات،مخازن و ظروف بسته‌بندی و دیگر عوامل دخیل در تولید به‌طور کامل استریل شود.

محصول نهایی رب اسپتیک، رب گوجه بریکس37 تا 39 به‌صورت بسیار غلیظ و سفت بوده ( بعضی عنوان خمیری شکل را ترجیح می دهند )که این غلظت بالا نقش زیادی در کاهش هزینه‌های صنایع غذایی بهره‌بردار،مراکز پخت‌وپز،رستوران‌ها و همچنین منازل داشته ( بعنوان مثال 100 گرم رب از این نوع معادی 170 تا 180 گرم رب غیر غلیظ کارآیی دارد) و عدم نیاز به سیستم های خنک کننده برای نگهداری نقش به سزایی در افزایش تقاضای مصرف این فرآورده در بازار داخلی و حتی بازارهای جهانی دارد.

عوامل موثر بر کیفیت رب گوجه اسپتیک

عوامل موثر بر کیفیت رب گوجه اسپتیک شرکت‌های بسیاری، زیر نظر مراجع رسمی کشور و با رعایت ملاحظات استاندار ملی و صنایع غذایی در حال تهیه و توزیع رب گوجه اسپتیک بوده و بحمدالله تولیدات آن‌ها ازنظر کیفیت دارای استاندارد لازم و مناسب برای انواع مصارف می‌باشند. اما ، ممکن است معدود افراد سودجو در قالب سوءاستفاده از برند و طرح بسته‌بندی اختصاصی این شرکت‌های صلاحیت‌دار ، اقدام به توزیع محصولات تقلبی نمایند.

داشتن اطلاعات حتی به میزان اندک آن اولاً سبب می‌شود تا در دام این کلاه‌برداران گرفتار نشویم ؛ثانیاً هنگامی‌که در بازار با دو یا چند محصول رب اسپتیک مشابه روبرو شویم بتوانیم باکیفیت‌ترین آن را انتخاب نماییم . به همین منظور در ادامه برخی اطلاعات که هم شامل عوامل مؤثر بر کیفیت و هم نشان‌دهنده اصالت رب گوجه اسپتیک است را به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم :

  • انتخاب نوع گوجه عامل اصلی کیفیت رب آن می‌باشد ،اگر گوجه‌ها گلخانه‌ای باشند علیرغم قیمت بالا کیفیت رب به‌دست‌آمده نیز افزایش می‌یابد.
  • خطوط تولید مدرن‌تر ضمن انجام استریلیزاسیون کامل، محصول بهتری را در انتهای کار تحویل می‌دهند.
  • فعال بودن آزمایشگاه و مجموعه کنترل کیفیت در کارخانه تأثیر زیادی بر کیفیت مطلوب رب گوجه دارد.
  • بریکس رب گوجه اسپتیک با بسته‌بندی‌های شیشه‌ای و فلزی کوچک فرق دارد و باید عدد استاندارد بریکس آن بین 38 تا 40 بوده و تولیدکننده آن را تائید و بر محصول خود قید نماید.
  • درج کلیه مشخصات و مجوزهای تولیدکننده بالأخص تاریخ تولید و انقضاء ،بریکس،پروانه‌های سلامت و کنترل کیفی بر روی محصول به‌صورت خوانا و دقیق.
  • دریافت صحیح و سالم سفارش‌ها و سلامت پَک محتوای ظروف پلاستیکی یا فلزی رب گوجه اسپتیک، به‌گونه‌ای که پک حاوی رب گوجه در داخل ظرف ، دچار پارگی و هوا دیدگی نشده باشد.
  • جنس ظروف نگهداری( پلاستیکی یا فلزی) و نو یا دسته دوم بودن آن‌ها بر کیفیت و قیمت رب یادشده تأثیر دارد.

رب گوجه اسپتیک چگونه تولید می شود

رب گوجه اسپتیک چگونه تولید می شود فرایند تولید رب گوجه اسپتیک در تمام کارخانه‌ها با وارد شدن سبدهایی مملو از گوجه که هریک بین سی تا سی‌وپنج کیلوگرم وزن‌دارند آغاز می‌شود در ادامه آن‌ها را بر روی نقاله‌های سورتینگ قرار داده توسط اپراتوران مربوطه سورتینگ گوجه (اطمینان از عدم وجود گوجه کال ، پلاسیده و لهیده و سایر ناخالصی‌ها) انجام شود البته در برخی از کارخانه‌های های تک این مرحله توسط سیستم لیزری تمام‌خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی صورت می‌گیرد ،سپس گوجه‌ها توسط دوش‌های شستشوی بزرگ پاکیزه و بعد ضدعفونی و میکرب‌زدایی می‌شوند،بعد توسط خردکن‌های صنعتی خردشده و پس از انجام فیلتراسیون به تانک‌های فرموله رفته و ازآنجا به مخازن تغلیظ و پاستوریزاسیون هدایت می‌شوند،نکته حائز اهمیت اینکه تمامی ابزار ،لوله ، اتصالات ، وسایل نگه‌دارنده و انتقال‌دهنده گوجه و رب‌ها باید به‌طور کامل استریلیزه شده باشند.

محصول به‌دست‌آمده با کنترل دقیق بریکس در کیسه‌های مخصوص کامل ضدعفونی شده ریخته و توزین می‌گردند و سپس در مخازن فلزی قرار داده شده و ضمن هواگیری و عایق‌بندی کامل با قرار دادن درب و نصب برچسب و نظافت و پاک‌سازی ظاهری ظروف تا موقع بارگیری برای ارسال به سفارش دهندگان در انبارهای مربوطه نگهداری می شوند.

پخش مستقیم رب گوجه اسپتیک صادراتی

پخش مستقیم رب گوجه اسپتیک صادراتی سالیان بسیاری است به لطف ایزد منان و البته به پشتوانه اعتماد، حسن توجه و حمایت‌های بی‌دریغ شما مشتریان،تجار و بازرگانان محترم در عرصه توزیع رب گوجه اسپتیک با گرید سوپر اعلای صادراتی، در این بازار فعال بوده و با حذف کلیه واسطه‌ها بهترین فرصت رقابتی برای صادرات این محصول ارزشمند به کلیه کشورهای هدف صادرات را برای شما مشتریان گران‌قدر فراهم آورده‌ایم.کفیت تضمین‌شده ،بسته‌بندی فوق‌العاده زیبا و استاندارد و قیمتی بسیار منصفانه،حاشیه سود و موفقیت صددرصدی برای صادرکنندگان محترم را در پی خواهد داشت.

همکاران ما در واحد فروش به‌منظور رفاه حال هر چه بیشتر خریداران عزیز ،کلیه مشخصات و اطلاعات محصول آماده توزیع را در کانال‌های ارتباطی ما در فضای مجازی قرار داده و با راه‌اندازی سایت شرکت این امکان را فراهم آورده‌اند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با صرف کم‌ترین انرژی سفارش‌های خود را در سایت ثبت و پس از پرداخت آنلاین،ضمن امکان رهگیری مراحل آماده‌سازی و ارسال،سفارش‌های خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

کارشناسان فنی ما آمادگی دارند تا برای ارائه خدمات هرچه بهتر و یا انجام مشاوره تخصصی و رفع ابهامات و سؤالات احتمالی ؛از طریق تلفن و یا بخش گفتگوی آنلاین در هر ساعتی پاسخگوی شما باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما