فروش ویژه رب گوجه کلی

رب گوجه، یکی از اقلام خوراکی پرمصرف در بین مردم است. کارخانجات تولیدی رب گوجه را به صورت کلی و خرد بسته بندی کرده و به فروشگاه ها و مراکز پخش ارسال می گردد. رب گوجه کلی در قوطی های 800 گرمی و یا به صورت عمده در قوطی های 4 کیلویی به بازار ارائه می شود. بهترین روش سفارش رب گوجه کلی از طریق سایت های معتبر و با حذف واسطه ها می باشد. به صورت حضوری می توان رب گوجه کلی را مستقیما از تولیدی ها خریداری و با رعایت مسائل بهداشتی آن ها را بسته بندی کنیم.

فروش ویژه رب گوجه کلی

نکاتی مهم برای خرید رب گوجه صنعتی

نکاتی مهم برای خرید رب گوجه صنعتی رب گوجه، چاشنی پر مصرف غذاها محسوب می شود. رب گوجه باکیفیت باید عدد بریکس بالایی داشته باشد. بریکس در واقع نسبتی برای نشان دادن غلظت رب گوجه است. به میزانی که بریکس رب گوجه بیشتر باشد، غلظت رب بیشتر و در نتیجه رب از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. کیفیت رب گوجه بستگی به شرکت سازنده و برند آن دارد. برند های معتبر گوجه با به کار گیری بهترین مواد اولیه و روش های مدرن، رب گوجه با کیفیت تولید می کند.

برند هایی که سابقه و اعتبار بیشتری داشته باشند، محصولی مرغوب را به بازار عرضه می کنند. کیفیت مواد اولیه تاثیر مستقیمی بر روی محصول نهایی دارد. نوع گوجه فرنگی مورد استفاده در کیفیت محصول نهایی موثر است. گوجه هایی که داری گوشت بسیاری باشند، رب با کیفیت تری نسبت به سایر گوجه ها دارد. رنگ رب گوجه در مرغوبیت کالا بسیار موثر است.

رب گوجه با کیفیت دارای رنگ قرمز روشن است در صورتی که قرمز آن تیره باشد، نشان از افزودن مواد طعم دهنده و رنگ های خوراکی دارد. رنگ قرمز بسیار کم رنگ نشان از استفاده گوجه نارس در تهیه رب گوجه می باشد. بوی رب گوجه یکی دیگر از عوامل موثر در کیفیت رب است. بوی رب گوجه نامطبوع، نشان از خرابی رب دارد. به طور کلی محتوای رب گوجه حدود 95 درصد گوجه، 5درصد باقی مانده آب و کربوهیدرات است.

عوامل موثر بر کیفیت رب گوجه فرنگی

عوامل موثر بر کیفیت رب گوجه فرنگی رب گوجه فرنگی اساسا سس گوجه فرنگی با غلظت بالا است. رب گوجه شرکت های تولیدی حاوی مقداری ماده تثبیت کننده مانند اسید سیتریک و نمک است. مزیت استفاده از رب گوجه با کیفیت نسبت به سایر اشکال گوجه یا حتی گوجه تازه این است که در رب گوجه، طعم گوجه بدون آب اضافی حفظ شده است و این مشخصه سبب خوشمزگی و خوش رنگی این ماده غذایی شده است.

به همین علت توصیه شده حتی در طبخ غذاها قبل از اضافه کردن مایعات، رب گوجه با مواد خوراکی مخلوط شود تا مزه همگنی بدست آید. مواد معدنی موجود در گوجه تازه نظیر آنتی اکسیدان و لیکوپن نقش مبارز در برابر رادیکال های آزاد موجود در بدن را که باعث سرطان و پیری می شوند، ایفا می کنند. رب گوجه با کیفیت بدلیل نداشتن مواد افزودنی و نگهدارنده، سالم تر از دیگر نوع رب های بی کیفیت است.

گوجه تازه ای که برای درست کردن رب استفاده می شود باید گوشتی، پوست صاف، کاملا رسیده و نرم باشد. نمک اضافه شده به گوجه تازه برای پخت رب، از کپک زدن رب جلوگیری می کند. روغن نیز برای خوش رنگ شدن رب با کیفیت به آن اضافه می شود. حرارت لازم برای پخت رب با کیفیت بسیار موثر است.

بهترین نوع رب گوجه چه مشخصاتی دارد

بهترین نوع رب گوجه چه مشخصاتی دارد رب با کیفیت تاثیرات مثبتی بر روی بدن انسان دارد به طوری که گوجه تازه مقدار کمتری از این تاثیرات را دارد. از جمله ویژگی های مثبت رب گوجه تازه بر بدن انسان می توان به موارد زیر اشاره کرد: – منبعی غنی از آنتی اکسیدان جهت خاصیت ضد میکروبی – آهن – پتاسیم -ویتامین گروه B – فاقد چربی – ویتامین C جهت تثویت سیستم ایمنی بدن – ویتامین A جهت تقویت بینایی و رشد جنین – ویتامین K – بهبود عملکرد گلبول های قرمز بدن

– ضد سرطان( پلی فنول موجود در رب سبب کاهش رشد سلول های سرطانی به خصوص سرطان پروستات می شود) – ضد آفتاب سوختگی( لیکوپن ماده مهم در بهبودی آفتاب سوختگی) – کاهش کلسترول بد و تری گلیسیرید – ضد استرس بودن( فولیک اسید موجود در رب گوجه در کاهش استرس و افسردگی موثر است)

– خاصیت ادرار آور بودن( این ویژگی سبب می شود مواد سمی و اوره بدن دفع و از التهاب و عفونت جلوگیری کند) طبع رب گوجه با کیفیت متعادل و سرد است. پیش گرمایش آن باعث شده نسبت به خود گوجه فرنگی سردی کمتری داشته باشد.

رب گوجه فرنگی نوعی خمیر است که در آشپزی استفاده می شود. گوجه‌فرنگی‌ها را بعد از جدا کردن دانه‌ها و پوست‌ها، چند ساعت تحت فشار می‌پزند تا رب گوجه‌فرنگی درست شود. سپس غلظت را کم کرده و دوباره محصول را بپزید تا کنسانتره ای غنی بدست آید. گوجه فرنگی انواع مختلفی دارد، اما انواعی که در رب گوجه فرنگی استفاده می شود به دو دسته کلی گرد و گلابی شکل تقسیم می شوند.

نوع «گرد» معمولاً آبدار و دارای مواد جامد پررنگ و رنگین است، اما انواع «گلابی» شکل سفت‌تر و جامدات کمتری دارند. با این حال، محتوای پکتین بیشتر است و گوجه فرنگی های مورد استفاده در رب گوجه فرنگی از گونه های با پوست نازک، با بافت نرم، جامد بالا، رنگ قرمز روشن، طعم دلخواه، بدون کپک، بدون دانه درشت و کاملا بالغ انتخاب می شوند. مهم ترین نکته در تعیین کیفیت رب گوجه فرنگی نام برندی است که محصول را ارائه می دهد، در واقع خود برند نشان دهنده کیفیت محصول است.

به عنوان مثال، وقتی نام برند «چی چی لاس» را می شنویم، مطمئناً یک محصول خوب و قابل اعتماد می خریم. اما برای معرفی نسبی ویژگی های کیفی رب گوجه فرنگی باید به موارد زیر اشاره کرد: اولین نکته ای که در خرید رب گوجه فرنگی باید به آن توجه کرد این است که حاوی مواد نگهدارنده نیست، کپک می زند و ممکن است اشتباه کنید که رب کپک زده رب مرغوبی نیست که نشان دهنده عدم وجود ماده نگهدارنده در محصول است و یک نشانه خوب . . .

ما بتونه را برای جلوگیری از کپک زدن توصیه می کنیم. هنگامی که درب فلزی باز می شود، آن را همیشه در یخچال نگهداری کنید و از پوشش پلاستیکی استفاده کنید. نکته دیگر در مورد کیفیت رب، خلوص آن است. اصولاً این یک رب با کیفیت است که به جز گوجه فرنگی مخلوط، گوجه فرنگی اضافه نمی کند و وقتی رب در ماهیتابه پخش می شود، به راحتی قابل مشاهده است.

محصول بی کیفیت و ناخالصی ها به صورت گلوله ای و همچنین تغییر رنگ خواهد بود و خالص و همگن نخواهد بود. ویژگی سوم این است که رب کیفیت رنگ قهوه ای ندارد، خمیر قهوه ای است، که نشان می دهد فرآیند خلاء “به خوبی انجام نشده است”. گوجه فرنگی حاوی ماده ای به نام لیکوپن است که برای بدن بسیار مفید است و سرطان زا است. اگر رنگ تفاله قهوه ای باشد نشان دهنده از بین رفتن این ماده است زیرا رنگ این ماده قرمز است و در واقع قرمزی گوجه فرنگی به دلیل وجود این ماده است.

توزیع کننده انواع رب گوجه کلی

توزیع کننده انواع رب گوجه کلی عرضه رب گوجه فرنگی در بازار های داخلی و خارجی از سوی شرکت ما انجام می گردد و مجموعه ما سعی بر آن دارند تا بهترین کیفیت از رب تولیدی خود را با معرفی برند معتبر خود به مصرف کنندگان ارائه دهند. تولیدی های رب گوجه محصول خود را با شیوه های فله و قوطی های کوچک و در بسته بندی های با مقاومت بالا در برابر شرایط حمل و نقل به مراکز پخش ارسال می کنند. از نظر اقتصادی با توجه به ماندگاری بالایی که رب گوجه با کیفیت دارد، خرید رب گوجه با کیفیت به صورت فله یا قوطی های بزرگ به صورت مستقیم از تولیدی، اقتصادی تر از خرید بسته بندی های کوچک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما